Londonart, Sylcom i Slamp na #meetblogin2020

W dniach 9-10 września w środku lasów barlineckich, odbyła się ósma edycja #meetblogin2020, ogólnopolskiego zjazd blogerów wnętrzarskich, w której wzięło udział 20 wyselekcjonowanych, opiniotwórczych blogerów wnętrzarskich z całej Polski.

Wydarzenie to przez lata zyskało rangę, popularność i sympatię tak uczestników jak i partnerów. Organizatorzy każdego roku stawiają sobie poprzeczkę coraz wyżej, aby program spotkań był interesujący, nawiązujący do trendów i inspirujący.

Inicjatorem wydarzenia i głównym organizatorem jest Ula Michalak, styliska wnętrz, autorka bloga interiorsdesignblog.com, od lat zrzeszająca i wspierająca środowisko blogerów wnętrzarskich.

#meetblogin2020 z założenia to platforma do wymiany doświadczeń i budowania tak przyjacielskich jak i biznesowych relacji w ramach blogosfery wnętrzarskich jaki i po za nią, jednak ściśle pozostając w środowisku osób związanych z branżą wyposażenia  i aranżacji wnętrz. W tym roku wraz z markami wspierającymi, Londonart, Sylcom i Slamp byliśmy współtwórcami jednego z warsztatów w ramach inicjatywy. Zaprosiliśmy uczestników do bliższego poznania włoskiej tradycji i kultury, szczególnie w duchu La Dolce Vita. Historię i zwyczaje tego stylu życia przybliżyła, w naszym imieniu, wybitna mówczyni, historyk sztuki i krytyk designu, Dagmara Jakubczak.

W drugiej części spotkania uczestnicy mogli się wykazać swoją kreatywnością i wyzwolić swoją wyobraźnie. Wykorzystując tapety Londonart oraz korzystając z elementów lamp Sylcom tworzyli małe i większe dzieła sztuki. Wiele prac było szczególnie atrakcyjnych.

Na zakończenie dnia, zwieńczeniem była kolacja w stylu włoskim. Obok tradycyjnego włoskiego menu i wina całość uzupełniała aranżacja, rodem z włoskiej trattorii, z obrusami w czerwoną kratę i lampkami marki Slamp, które dopełniały romantycznego klimatu.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom #meetblogin2020 za ogrom pracy włożony w zadania, zaangażowanie i pozytywną energię oraz moc uśmiechów. Wierzymy, że zapoczątkowana relacja będzie bazą do kolejnych udanych projektów. Zapraszamy do kontaktu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *