HVLG_logo

Cztery rozpoznawalne w branży marki z grupy HVL łączy kilka wspólnych zasad: dążenie do doskonałości, kultura oparta na projektowaniu, dbałość o stale zmieniające się względy środowiskowe i zaangażowanie w najwyższą możliwą jakość. Wykorzystując głęboką sieć umiejętności i możliwości inżynierskich, rodzina marek przesuwa granice z każdą nową kolekcją, jednocześnie reagując zwinnie na wymagania rynku. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo idealnego kinkietu, aby podnieść poziom klasy w łazience, czy też dobieracie Państwo oświetlenie do zupełnie nowej przestrzeni dziennej, cztery marki oferują coś dla każdego wnętrza.

Hudson Valley Lighting. Obejmuje zróżnicowaną gamę stylów. Produkty Hudson Valley Lighting są jednocześnie tradycyjne i wyprzedzają trendy. Główną ideą marki jest „doświadczenie out-of-box” — od razu widoczne poczucie trwałej jakości.

Mitzi została założona w celu przemyślanego tworzenia wysokiej jakości oświetlenia i uczynienia go wysoce dostępnym.

Troy podchodzi do  projektowania z ciekawością, tworząc eklektyczną linię rzemieślniczych opraw oświetleniowych, jednocześnie wyrafinowanych i swobodnych, które wykorzystują niezwykłe i wszechstronne materiały.

Corbetta. Uderzające wzornictwo, bogate materiały i ręcznie wykonane wykończenia tworzą oprawy, które są w centrum uwagi w każdej ozdobionej przestrzeni. Zaprojektowane pod każdym kątem, oszałamiające dzieła Corbetta trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć.