Od 1987 roku Visual Comfort & Co. jest wiodącym dostawcą designerskiego oświetlenia. 

W ciągu ostatnich trzech dekad byliśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi projektantami, którzy należą do najbardziej wpływowych twórców stylów i marek swoich czasów, takich jak: Ralph Lauren, Kelly Wearstler, Sean Lavin, Aerin, Thomas O’Brien oraz Kate Spade New York.  Każdy z nich wniósł swoją unikalną wizję do tworzenia pięknego oświetlenia – a tym samym rozszerzył zakres tego, co robimy i do kogo docieramy. 

Do tworzenia naszych rzemieślniczych wyrobów wykorzystywane są tylko autentyczne, naturalne materiały, które nadają naszym produktom indywidualny charakter, zapewniając klientom więcej opcji dekoracyjnych w naszej szerokiej gamie stylów. 

Aby zapewnić najwyższą jakość, współpracujemy z najlepszymi rzemieślnikami i fabrykami z całego świata. Dzięki temu nasze oświetlenie jest dopracowane w każdym szczególe, w każdej lampie. 

W Visual Comfort naszym celem zawsze było potwierdzenie zaufania, jakim obdarzają nas klienci przy wyborze doskonałego oświetlenia. Nieustannie pracujemy nad zapewnieniem niezawodnych i kompletnych rozwiązań dla projektów o dowolnym zakresie. 

Nasi klienci wiedzą, że mogą u nas zawsze znaleźć to, czego szukają, a to zapewnia im prawdziwy komfort w procesie projektowania.