Vibia to młoda hiszpańska marka, ma zaledwie 33 lata. Naszą siedzibą jest Barcelona: miasto kochające design, kulturę i sztukę. Wykorzystaliśmy przemysłowe i usługowe możliwości tego niezwykłego miasta, aby zbudować zespół, który projektuje wyjątkowe oświetlenie.
Nasze motto to LIGHT IS CREATION – Światło jest tworzeniem.
Działaliśmy lokalnie, myśleliśmy globalnie.
Jesteśmy dziś obecni w 81 krajach świata.

Oferujemy designerom, projektantom wnętrz i architektom nowatorskie, unikalne lampy i systemy oświetleniowe.

Vibia pozwala użytkownikom kreować własną przestrzeń niczym utwór muzyczny, w którym są oni jednocześnie kompozytorami, dyrygentami i wykonawcami.

Aby tworzyć takie narracje, wykorzystujemy różnorodne materiały, zwielokrotnione źródła oświetlenia, sprzęgamy je z elektroniką, wzbogacamy o inteligentne sterowanie natężeniem światła i dodatkowe systemy łączności.

Rozumiemy nowe zwyczaje kulturowe oraz trendy.
Pomagamy tworzyć wysoką jakość projektowanej przestrzeni, dbając przy tym o ochronę środowiska.


Klienci Vibia spotykają się na portalu vibia.com, gdzie mogą tworzyć własne świetlne kompozycje, dzielić się inspiracjami, zarządzać swoim projektem oraz uzyskiwać wsparcie naszego zespołu.

Nasz sposób pracy jest uczciwy, bezpośredni, praktyczny i wydajny.

Niemal każda lampa Vibia w wielu aspektach może zostać spersonalizowana, aby dopełnić przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami projektanta i inwestora.

Design jest sercem wszystkich działań Vibia.
Nasza misja to inspirowanie i wspieranie waszej kreatywności.

Społeczność Vibia stale się rozwija.
Już ponad 100.000 profesjonalistów pracuje nad swoimi projektami, korzystając z naszych doświadczeń i produktów na stronie vibia.com