Nowości Sylcom 2022

Lampy Sylcom to autentyczny wyraz doskonałego włoskiego kunsztu, szczególnie w odniesieniu do tradycji weneckiej. Absolutna magia, uzyskana dzięki doborowi szlachetnych materiałów, szkła o najczystszej kompozycji, płatków 24-karatowego złotego i metali wykonanych ręcznie w wewnętrznym warsztacie. Wszystko to w połączeniu z drobiazgową dbałością o design tworzy każdą kolekcję ekskluzywnych dzieł sztuki od Sylcom. Każdy element lampy jest niepowtarzalny i unikatowy, gdyż tworzony jest ręcznie przez weneckich rzemieślników, mistrzów w swojej dziedzinie.

Cały etap produkcji, od przygotowania mieszanki szklanej po różne inne procesy produkcyjne, jest wykonywany przez Sylcom ze szczególnym uwzględnieniem i dbałością o środowisko. 

Wszystkie produkty z oferty Sylcom posiadają oznaczenie Made in Italy 100%. To znaczące wyróżnienie przyznawane jest na podstawie szeregu rygorystycznych kontroli i inspekcji i jest jedynym certyfikatem, który gwarantuje, że produkt został w całości wyprodukowany we Włoszech.

Przez ostatnie dwa lata firma pracowała nad nową kolekcją, której efektem jest wydana właśnie broszura z kilkoma spektakularnymi propozycjami lamp. 

Broszura z nowościami jest dostępna pod LINKIEM