Sebastian Herkner, Arik Levy i Martin Azua zaprojektowali nowości dla VIBIA

Zgodnie ze swoją nazwą, lampa wisząca Ghost, projektu Arik’a Levy’ego, ma eteryczny wygląd. Oprawa o dużej skali, ale eleganckiej wrażliwości, unosi się nad głową z prawie niewidocznych kabli, aby zapewnić centralny punkt w każdej przestrzeni. Forma wisi nisko, aby uzyskać dramatyczny efekt. Jest wykonana z dmuchanego, opalowego szkła triplex o gładkiej powierzchni, która promieniuje ciepłym, przyjaznym blaskiem.

Ghost, proj. Arik Levy

Lampa Kontur, projektu Sebastiana Herknera, to rama z diodami LED.  Wydaje się ona unosić, dzięki prawie niewidocznym kablom. Obudowa jest wykonana z ręcznie dmuchanego szkła opalowego lub okrągłego metalowego „odbłyśnika”. Dzięki cylindrycznemu dyfuzorowi kolekcja Kontur generuje ciepły, 360-stopniowy blask. W połączeniu z odbłyśnikiem daje efekt padającego światła.

Kontur, proj. Sebastian Herkner

Oprawy ścienne Dots, które dla VIBIA stworzył Martin Azua, mogą być stosowane samodzielnie jak lśniący klejnot lub w połączeniu, aby stworzyć świecącą galaktykę. Zapewniają spersonalizowane rozwiązania oświetleniowe w czterech stylach: graficznej, kierunkowej lampie, lampce do czytania i dwóch wersjach lamp nastrojowych.

Dots, proj. Martin Azua

więcej o marce VIBIA znajdziecie pod LINKIEM